Wygrana na zakończenie sparingów
Dodane przez Tomek dnia 04.03.2017 22:04

Na zakończenie przygotowań do rundy wiosennej Powiślak grał mecz kontrolny z rezerwami Wisły Puławy na co dzień występującymi w klasie okręgowej. Bohaterem spotkania został Damian Kopeć, który przed przerwą strzelił dwie bramki i wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej odsłonie spotkania Wisła II zdołała strzelić dwie bramki, ale to było za mało na naszą drużynę. Swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu dorzucił Damian Kopeć, a wynik na 4:2 ustalił Mateusz Antoniak w końcówce spotkania.
Był to ostatni sparing Powiślaka przed rundą wiosenną, a już za tydzień będziemy mogli oglądać Powiślaka na czwartoligowych boiskach. Na inaugurację rozgrywek Powiślak zagra w najbliższą sobotę o godzinie 14 w Lublinie z Lublinianką.

Maksymilian Żuber - Maciej Pięta, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Kamil Przychodzień, Rafał Giziński, Dominik Giziński, Artur Sułek, Krystian Brudz, Mateusz Kamola, Damian Kopeć
Grali również: Michał Bicki, Karol Niećko, Krystian Salamandra, Szymon Kowalczyk, Patryk Zimny, Jakub Wankiewicz, Sebastian Gołębiowski

4 marca 2017, 16.00 - Puławy (boisko przy ZSO nr 1 im. KEN)
Wisła II Puławy - Powiślak Końskowola 2:4 (0:2)