Czarny kwiecień
Dodane przez Tomek dnia 30.04.2017 22:31

Kwiecień nie był udany w wykonaniu piłkarzy Powiślaka. 30 kwietnia nasi piłkarze grali mecz w Końskowoli z Unią Hrubieszów, która od dawna nie wygrała na boiskach rywali. Dawało to nadzieję, że uda się w końcu osiągnąć pozytywny wynik. Niestety po pierwszych 15 minutach Powiślak przegrywał już 0:2, a jeszcze przed przerwą stracił trzecią bramkę i można było powiedzieć, że jest już "po meczu". W drugiej połowie nasi piłkarze zagrali lepiej niż przed zmianą stron, ale wystarczyło to na zdobycie tylko jednej bramki. W 77. minucie na bramkę gości uderzał Damian Kopeć. Bramkarz Unii wybił piłkę, do której dopadł Krystian Brudz i z bliskiej odległości strzelił honorową bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 1:3, a bilans kwietniowych spotkań Powiślaka to pięć meczów i pięć porażek.

Maksymilian Żuber - Sebastian Gołębiowski (60 Krystian Brudz), Patyk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński, Maciej Pięta, Artur Sułek, Rafał Giziński, Rafał Banaszek, Dominik Giziński (85 Jakub Wankiewicz), Mateusz Kamola (70 Karol Niećko), Damian Kopeć

30 kwietnia 2017, 16:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Unia Hrubieszów 1:3 (0:3)
Krystian Brudz 77 - Ivan Oleksiuk 10, Mariusz Podgórski 15, Mateusz Oleszczuk 42

Żółta kartka: Banaszek

Sędziował Jacek Paskudzki (Biała Podlaska)