Porażka w Lublinie
Dodane przez Patryk20 dnia 19.07.2017 20:28

Dość szybko po rozpoczęciu spotkania z Lublinianką bramkę strzelili gospodarze. Następnie po błędzie Mateusza Kamoli udało im się zdobyć kolejną i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2. W drugiej połowie zdobyli jeszcze jedną z rzutu karnego i niestety Powiślak odniósł pierwszą porażkę w sparingach.

W dalszym ciągu testowano pięciu zawodników a Łukasz Giza oznajmił że jesteśmy zainteresowani pozyskaniem dwóch z nich - Maksymiliana Zolecha z juniorów Wisły oraz Patryka Kędry z Cisy Nałęczów. Reszta dalej pozostaje pod znakiem zapytania.

Maksymilian Żuber - Mateusz Antoniak, Patryk Kędra, Kamil Leszczyński, Jakub Wankiewicz, Rafał Banaszek, Artur Sułek, Dominik Giziński, Mateusz Kamola, Damian Kopeć, zawodnik testowany I oraz Maksymilian Zolech, Maciej Pięta, Wojciech Sadurski, Łukasz Stępień, Krystian Salamandra, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III

19 lipca 2017, 18:00 - Lublin
Lublinianka Lublin - Powiślak Końskowola 3:0 (2:0)
Wiktor Bogusz 7, Paweł Bielak 30, Erwin Sobiech 55 (rzut karny)