Po dobrym meczu w Kozienicach wracamy z remisem
Dodane przez Patryk20 dnia 02.08.2017 21:04

W ostatnim przedsezonowym sparingu Powiślak grał na wyjeździe z IV ligową Energią Kozienice. Już na początku spotkania, bo w 1 minucie gry zawodnik gospodarzy sfaulował naszego piłkarza we własnym polu karnym a sędzia główny wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Kamil Leszczyński, lecz trafił on w słupek. Do piłki podbiegł Damian Kopeć i po dobitce wpakował piłkę do siatki. W tym meczu brakowało nam kilku zawodników co w trzydziestostopniowym upale dawało oznaki zmęczenia. Konsekwencją tego tuż przed przerwą straciliśmy bramkę. W 70 minucie gry po ładnej kontrze i kilku dobrych podaniach Maciej Pięta wyszedł sam na sam z bramkarzem Energii i wygrał pojedynek. Osiem minut później trafienie zaliczyli jeszcze gospodarze a mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Maksymilian Żuber - Kamil Piotrowski, Rafał Banaszek, Kamil Leszczyński, Maciej Pięta, Grzegorz Fularski, Tymoteusz Jezior, Dominik Giziński, Krystian Salamandra, Artur Sułek, Damian Kopeć oraz Michał Bicki, Wojciech Sadurski.

02 sierpnia 2017, 17:30 - Kozienice
Energia Kozienice - Powiślak Końskowola 2:2 (1:1)