Powiślak wciąż na pierwszym miejscu!
Dodane przez Patryk20 dnia 10.09.2017 20:58

W meczu z Ładą 1945 Biłgoraj nie brakowało emocji już od samego początku. Nasi zawodnicy ostro atakowali bramkę rywala. Niezłą okazję do zdobycia gola miał Grzegorz Fularki, który trafił w poprzeczkę. Zawodnicy Łady próbowali zaatakować po kontrataku. W 32 minucie wykonywali rzut rożny i jeden z ich graczy po błędzie w naszej obronie zdobył bramkę. W jednej z ostatnich akcji pierwszej części spotkania Mateusz Kamola wszedł w pole karne gości a Grzegorz Mulawa sfaulował go. Sędzia wskazał na wapno a do piłki podszedł nasz najskuteczniejszy strzelec w tym sezonie Grzegorz Fularski. Nie mogło być inaczej - zdobył bramkę na 1:1. Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Powiślak dalej parł na bramkę rywala lecz Łada także miała swoje szanse, jednak Maksymilian Żuber i nasi obrońcy wszystko bronili. W 58 minucie znakomitym zagraniem popisał się Grzegorz Fularski, który podał do Artura Sułka, ten wycofał futbolówkę a potężnym strzałem wykazał się Damian Miazga, który zdobył bramkę na 2:1. W 67 minucie na boisko wszedł Damian Kopeć, który już w 82 minucie miał sytuację sam na sam z goalkeeperem Łady i podwyższył prowadzenie. Mecz zakończył się zwycięstwem Powiślaka 3:1.

Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Patryk Kędra, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Damian Miazga (75 Rafał Giziński), Grzegorz Fularski, Artur Sułek, Maciej Pięta (67 Damian Kopeć), Mateusz Kamola (85 Kamil Przychodzień).

9 września 2017, 16:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Łada 1945 Biłgoraj 3:1 (1:1)
Grzegorz Fularski 45 (rzut karny), Damian Miazga 58, Damian Kopeć 82 – Karol Misiarz 32

Żółte kartki: Kamil Leszczyński

Sędziował: Piotr Kawiński (Chełm)