Festiwal strzelecki z LKS-em Jedlińsk
Dodane przez Patryk20 dnia 24.02.2018 17:54

W meczu z LKS-em Jedlińsk padło aż osiem bramek co pokazuje jak zacięte było to spotkanie. W pierwszej połowie to zespół gości dłużej utrzymywał się przy piłce jednak to nasza drużyna zdobyła pierwsza bramkę. Damian Kopeć biegł rajdem bokiem boiska po czym oddał strzał, bramkarz gości sparował piłkę do boku a do niej podbiegł niepilnowany Mateusz Kłyk, który posłał piłkę do siatki. LKS natychmiastowo próbował wyrównać lecz Michał Bicki i nasi obrońcy dobrze sobie radzili. Jednak tuż przed końcem pierwszej połowy strzałem z dziesiątego metra napastnik rywali pokonał naszego goalkeepera. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1:1. Po przerwie zespół gości dalej utrzymywał się przy piłce jednak z biegiem czasu to Powiślak zaczynał czuć się pewniej. Po zagraniu jednego z kolegów Mateusz Kłyk wpakował "nozycami" piłkę do siatki. Następnie dwukrotnie rywali pokonał Tymoteusz Jezior oraz jedno trafienie dorzucił Damian Kopeć. Dwie swoje okazje wykorzystali także zawodnicy z Jedlińska. Mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla Powiślaka. - "Po przerwie zmieniliśmy ustawienie i zafunkcjonowało to lepiej. Zdobyliśmy cztery gole, a mogliśmy ich strzelić jeszcze więcej. Martwi, że w sobotnim spotkaniu straciliśmy aż trzy bramki. Dobrze, że jest jeszcze trochę czasu do startu ligi. W kolejnym sparingu zagramy jeszcze inaczej. Póki jest okazja, by przećwiczyć parę rzeczy, to trzeba z tego korzystać." ~ Łukasz Giza.

W sparingu z LKS-em Jedlińsk wystąpił jeden zawodnik testowany - Adrian Dudkowski. Bartłomiej Gąska nie dogadał się z zarządem i nie będzie reprezentował barw Powiślaka.

Michał Bicki - Jakub Wankiewicz, Patryk Grzegorczyk, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Adrian Dudkowski, Damian Miazga, Damian Kopeć, Mateusz Kłyk, Maciej Pięta.

Ponadto grali: Maksymilian Żuber, Mateusz Kamola, Tymoteusz Jezior, Patryk Kędra, Kamil Przychodzień.

24 lutego 2018, 14:00 - Puławy (MOSiR)
Powiślak Końskowola - LKS Jedlińsk 5:3 (1:1)
Bramki: Mateusz Kłyk x2, Tymoteusz Jezior x2, Damian Kopeć