Wysoka porażka w Świdniku
Dodane przez Patryk dnia 02.03.2018 23:19

W meczu sparingowym z Avią Świdnik Powiślak przegrał wysoko 7:1. Warto wspomnieć, że po pierwszej połowie widniał wynik 1:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Artur Sułek. Mimo wszystko trener Giza optymistycznie wypowiedział się po tym spotkaniu w wywiadzie z portalem lubsport.pl - "Wynik mówi, że teoretycznie było to spotkanie do jednej bramki. Wbrew temu jestem usatysfakcjonowany tym spotkaniem, a zwłaszcza pierwszą połową. Wtedy na boisku byli zawodnicy, którzy są bliżej pierwszego składu i naprawdę fajnie to wyglądało. Były momenty, kiedy byliśmy lepsi od Avii i realizowaliśmy przedmeczowe założenia. Po przerwie weszło trochę młodzieży i zagraliśmy słabiej, głównie taktycznie. To przełożyło się na to, że straciliśmy tyle bramek."

W dalszym ciągu trener Giza testował Adriana Dudkowskiego, z którym wiąże nadzieje na współpracę.

Skład Powiślaka
Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Kamil Przychodzień, Artur Sułek, Rafał Banaszek, Łukasz Mietlicki, Damian Kopeć, Mateusz Kłyk, Maciej Pięta.

Ponadto grali: Patryk Kędra, Kamil Piotrowski, Tymoteusz Jezior, Mateusz Kamola, Adrian Dudkowski.

2 marca 2018, 17:00 - Świdnik (boczne boisko)
Avia Świdnik - Powiślak Końskowola 7:1 (1:1)
Bramki: Dawid Wójcik 17, Kamil Leszczyński 50 (gol samobójczy), Patryk Czułowski 53, 70, 84, Piotr Prędota 75, Krystian Mroczek 77 – Artur Sułek 30

Artykuł na lubsport.pl