Kłyk w okienko daje remis z Tomasovi±
Dodane przez Patryk20 dnia 08.04.2018 17:06

Przed spotkaniem, mecz Tomasovii z Powi¶lakiem uznawany był za hit 19. kolejki. Tak i też było co pokazuje między innymi wynik. Obie drużyny miały swoje sytuacje bramkowe. Tomasovia bramkę zdobyła po błędzie w naszej obronie natomiast dla Powi¶laka gola zdobył Mateusz Kłyk, który z osiemnastego metra pocelował prosto w dalsze okienko bramki. Z ważniejszych sytuacji Powi¶lak po ładnej akcji zdobył jeszcze jedn± bramkę (strzelił j± Mateusz Kłyk), jednak zdaniem sędziego bocznego był spalony co spotkało się z lekkim oburzeniem. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

"Wiadomo było, że przyjechali¶my na ciężki teren. Remis na pewno nikogo nie krzywdzi. Zarówno my, jak i Tomasovia, mieli¶my swoje szanse, żeby ten mecz przechylić na swoj± korzy¶ć. Dosyć nieĽle operowali¶my piłk±. W moim odczuciu byli¶my trochę dojrzalsz± drużyn± niż Tomasovia. W niektórych momentach zabrakło nam jako¶ci, która pozwoliłaby przechylić szalę zwycięstwa na nasz± stronę. Summa summarum nie będziemy narzekać na remis, bo to 1:1 przywieĽli¶my z ciężkiego terenu." - tak po meczu wypowiedział się trener Giza.

Skład Powi¶laka
Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Patryk Grzegorczyk, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Artur Sułek (60 Adrian Dudkowski), Łukasz Mietlicki (73 Grzegorz Fularski), Damian Kopeć, Mateusz Kłyk, Maciej Pięta (66 Mateusz Kamola).

8 kwietnia 2018, 15:00 - Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Powi¶lak Końskowola 1:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Mruk 10 – Mateusz Kłyk 67

Żółte kartki: Rafał Banaszek, Kamil Leszczyński, Adrian Dudkowski

Sędziował: Wojciech Myć (Lublin)

Zdjęcia z meczu
Bramki
Artykuł na lubsport.pl