Trzy bramki w siedem minut
Dodane przez Patryk20 dnia 16.02.2019 20:00

W sobotę 16 lutego Powiślak zagrał w Zamościu z Kryształem Werbkowice. Kibice w tym sparingu mogli ujrzeć dobre widowisko w ataku. W 30' prowadzenie dla naszej drużyny dał Damian Koprucha. Ten sam wyczyn powtórzył pięć minut później, zdobywając drugą bramkę. W 37' po błędzie w naszej obronie napastnik z Werbkowic umieścił piłkę w siatce. Po pierwszej połowie widniał wynik 1:2 dla Powiślaka. W drugiej odsłonie spotkania widzieliśmy wyrównany pojedynek. W 61' drugą bramkę zdobył zawodnik Kryształu, Adrian Woloch. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

W tym meczu trener Giza testował trzech zawodników.

Maksymilian Zolech (46 Oskar Kasperek) - Sebastian Pyda, Patryk Grzegorczyk (46 Mateusz Antoniak), Daniel Krzysztoszek (46 zawodnik testowany II) - Oskar Leszczyński, Wiktor Bogusz (46 zawodnik testowany III), Rafał Giziński, Adrian Dudkowski, Maciej Pięta - Damian Koprucha, zawodnik testowany I (46 Mateusz Kamola).

16 lutego 2019, 13:30 - Zamość
Kryształ Werbkowice - Powiślak Końskowola 2:2 (1:2)
Bramki: Adrian Wołoch 37, 61 – Damian Koprucha 30, 35