Spalony w doliczonym czasie gry
Dodane przez Patryk20 dnia 10.03.2019 19:59

W sobotę 9 marca rezerwy Powiślaka zagrały na wyjeździe z Serokomlą Janowiec. Przez pierwszą część spotkania to nasza drużyna prowadziła grę. Oddaliśmy kilka strzałów, które jednak obronił bramkarz gospodarzy. Mimo posiadania piłki rywale również mieli swoje okazje. Jedną z nich wykorzystali zdobywając bramkę na 1:0. Drugie czterdzieści pięć minut rozpoczęło się atakiem drużyny z Janowca. Przeciwnicy oddali praktycznie dwa strzały, po których padły dwie bramki. Widniał wynik 3:0. Na około dwadzieścia minut przed końcem meczu to nasi zawodnicy przejęli inicjatywę. Wojciech Sadurski wymienił kilka podań z Bartłomiejem Lewtakiem, a następnie futbolówkę otrzymał Łukasz Stępień, który umieścił ją w siatce. W kolejnej akcji ponownie klasę pokazał Stępień urywając się obrońcom, a następnie zdobywając gola na 3:2. Powiślak nacierał. W ostatniej akcji meczu wyrównał Stępień, jednak ku zdziwieniu wszystkich arbiter spotkania pokazał spalonego. Mimo niezgodności co do decyzji sędzia nie zmienił zdania i sparing zakończył się wynikiem 3:2 dla rywali.

Patryk Suszek - Bartłomiej Lewtak, Jan Reniuszek, Jakub Stalęga, Dominik Wawer - Wojciech Sadurski, Albert Bielawski, Nikodem Wojdaszka, Sebastian Tusiński - Michał Bicki, Łukasz Stępień oraz Marcin Łuka, Robert Białek, Piotr Wójcik, Adrian Płowaś.

9 marca 2019, 14:00 - Janowiec
Serokomla Janowiec - Powiślak II Końskowola 3:2 (1:0)
Bramki dla Powiślaka: Łukasz Stępień x2