Remis w ostatniej minucie
Dodane przez Patryk20 dnia 07.04.2019 16:15

W niedzielę w samo południe piłkarze rezerw Powiślaka zmierzyli się na wyjeździe z Porajem Kraczewice. Od początku spotkania to nasza drużyna przeważała. W 14' oraz 19' Damian Rułka uderzał na bramkę, lecz nic z tego nie wynikło. Swoje okazje miał też zespół przeciwny. W 34' zmuszony do interwencji był Maksymilian Zolech. Cztery minuty później Rułka dośrodkował w pole karne gospodarzy, stworzyło się zamieszanie i zawodnik rywali trafił do własnej siatki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla Powiślaka. Podczas drugich czterdziestu pięciu minut obraz gry nie uległ zmianie. Powiślak oddawał strzały, jednak bronił bramkarz. W 67' Bartłomiej Lewtak wdarł się w szesnastkę rywali i podał do Łukasza Stępnia, jednak ten oddał niecelny strzał. Dwie minuty później Stępień podał do Gogacza, a on podwyższył prowadzenie na 0:2. Dobrą zmianą okazało się wejście Nikodema Wojdaszki, który w 72' podał do Stępnia, który strzelił bramkę. Było już 0:3 i najwyraźniej zawodnicy Michała Bickiego za pewnie się poczuli. W 76' gospodarze strzelili na 1:3, a w 89' było już 2:3. W 90' meczu Bartłomiej Lewtak zagrał ręką we własnym polu karnym. Sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na "wapno". Dodatkowo ukarał Lewtaka drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Napastnik Poraju na nasze nieszczęście nie pomylił się z jedenastu metrów i mecz zakończył się remisem 3:3.

Maksymilian Zolech - Robert Białek, Hubert Wójcik, Jakub Stalęga (71 Nikodem Wojdaszka), Bartłomiej Lewtak - Dominik Wawer (82 Marcin Łuka), Damian Rułka, Albert Bielawski, Piotr Wójcik (59 Przemysław Czarnobil) - Łukasz Stępień, Adrian Płowaś (46 Cezary Gogacz).

7 kwietnia 2019, 12:00 - Kraczewice
Poraj Kraczewice - Powiślak II Końskowola 3:3 (0:1)
Bramki: ? 76, ? 89, ? 90 (rzut karny) - bramka samobójcza 38, Cezary Gogacz 69, Łukasz Stępień 72

Żółte kartki: Bartłomiej Lewtak x2
Czerwona kartka: Bartłomiej Lewtak (za dwie żółte)