Powiślak rozpoczął treningi
Dodane przez Patryk20 dnia 13.05.2020 12:00

Mimo faktu, iż rozgrywki IV ligi oraz grup młodzieżowych zostały zakończone 7 maja, młodzież Powiślaka rozpoczęła treningi już trzy dni wcześniej po wejściu w życie "odmrażania" sportu. Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami piłkarze ćwiczyli w małych, sześcioosobowych grupach.
Wiemy jak ważny jest rozwój młodego zawodnika, dlatego mimo braku rozgrywek treningi będą kontynuowane. Wszystko odbywa się zgodnie z wytycznymi przy zachowaniu maksymalnej ostrożności.

We wtorek 5 maja jednostki treningowe rozpoczął również zespół seniorów. Jak sami zawodnicy przyznają o wiele lepiej jest trenować w grupie niż indywidualnie.

„Cieszymy się, że w końcu mogliśmy rozpocząć treningi, choć wiadomo, że to tylko namiastka tego co było wcześniej. Zawsze jednak lepiej poruszać się w grupie z piłką przy nodze, niż samemu w domu. Widać po chłopakach entuzjazm i chęć do zajęć. Żałujemy, że liga jest zakończona, ponieważ włożyliśmy wiele wysiłku i pracy, żeby się dobrze przygotować do rozgrywek, lecz musimy podporządkować się decyzji Związku.” – skomentował kapitan Powiślaka, Rafał Banaszek.

Krótki filmik z treningu naszych młodych zawodników
Post na Facebook'u
Zajrzyj również na Instagram