Drugie zwycięstwo
Dodane przez Tomek dnia 16.08.2009 17:20
W swoim kolejnym sparingu Powiślak rozbił KS Markuszów 6:1. Pomimo przewagi gospodarzy dopiero w 23 minucie udało się po raz pierwszy pokonać bramkarza rywali. Po rzucie rożnym zza pola karnego uderzył Kamil Kłyś, a piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników w polu karnym i uderzając w słupek wpadła do siatki. 5 minut później, w polu karnym faulowany był nasz lewoskrzydłowy Sebastian Strojek. Jedenastkę pewnie wykorzystał Łukasz Kozak. Nie minęła minuta a cieszyliśmy się z kolejnej bramki. Tym razem ładnym strzałem umieścił futbolówkę w bramce Michał Białek. Przed przerwą oglądaliśmy jeszcze jedną bramkę. Zawodnik rywali zagrał piłkę ręką w polu karnym a rzut karny bezbłędnie wykonał Marcin Radomski. Po przerwie pojawiło się kilku nowych zawodników, w tym Rafał Antoniak. To właśnie on strzelił kolejne bramki - po strzale zza pola karnego oraz indywidualnej akcji. Goście zdołali odpowiedzieć jedną bramką po kolejnym błędzie defensywy. W tym meczu przewaga Powiślaka nie podlegała dyskusji, nawet wynik jej do końca nie pokazuje. Cieszy dobra gra w ofensywie oraz wiele sytuacji strzeleckich natomiast może niekiedy rozczarowywać gra naszej formacji obronnej. Groźne ataki gości podczas całego meczu można zliczyć na palcach jednej ręki.

Skład Powiślaka:
Pięta Wojciech - Kozak Łukasz, Chabora Tomasz, Dębiec Jacek, Nastaj Kamil - Strojek Sebastian, Radomski Marcin, Kłyś Kamil, Góralski Piotr - Białek Michał, Duda Rafał
W drugiej połowie grali: Antoniak Rafał, Chabora Artur, Chabora Paweł, Cybula Paweł, Sułek Sebastian, Żuk Szymon

Powiślak Końskowola - KS Markuszów 6:1 (4:0)
Bramki dla Powiślaka: 23' Kłyś K., 28' Kozak Ł. (k), 29' Białek M., 33' Radomski M. (k), 67' Antoniak R., 73' Antoniak R.