Na zakończenie sparingów Victoria Powi¶laka w Żmudzi
Dodane przez Patryk dnia 25.07.2020 20:47

W sobotę 25 lipca Powi¶lak mierzył się w ostatnim sparingu z Victori± ŻmudĽ. Już w 6' spotkania Jakub Pryliński zagrał do Jarosława Milcza, a on wpakował piłkę do siatki. Po zdobyciu bramki drużyna rywali mocno zaatakowała, lecz ¶wietna postawa w bramce Macieja Zagórskiego uniemożliwiła utratę gola. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1.

W drugiej odsłonie meczu widzieli¶my dużo gry w ¶rodku pola. Bramki zaczęły padać dopiero w ostatnich piętnastu minutach. W 75' wyprowadzili¶my kontrę. Marcin Gil urwał się obrońcom i podał do Damiana Bernata, który podwyższył prowadzenie. Dwie minuty póĽniej gospodarze mogli odpowiedzieć, jednak ¶wietn± interwencj± wykazał się Michał Bicki. W 81' Sebastian Wrzesiński obsłużył podaniem Marcina Gila, a ten zdobył bramkę. Ozdob± tego meczu był gol Mateusza Murata, który uderzył z szesnastu metrów z pierwszej piłki i z lewej nogi wprost w okienko. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Powi¶laka 0:4.