Zwycięstwo na inaugurację
Dodane przez Tomek dnia 26.08.2007 18:33
W pierwszym meczu sezonu, Powiślak wygrał z beniaminkiem Pogonią Trzebiesza 3:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Grzegorz Kozieł, Piotr Szarowolec, Michał Tynecki. Cała pierwsza połowa była pod dyktando Powiślaka co zostało udokumentowane bramką. Początek drugiej połowy nasza drużyna przespała a na efekty nie trzeba było czekać. Dwie bramki Pogoni zmieniły wynik spotkania z 0:1 na 2:1. Z czasem Powiślak grał co raz lepiej i po ładnych, składnych akcjach zdobywa dwie bramki które dają zwycięstwo. Cieszy postawa naszych piłkarzy, którzy po straceniu 2 bramek nie poddali się i wywalczyli 3 punkty. Na pochwałę zasługuje Krzysztof Romanowski, Grzegorz Kozieł i Ryszard Mączka.Warto też wspomnieć o Michale Próchniaku, który coraz lepiej radzi sobie w bramce. Gospodarze część drugiej połowy grali w 10 - czerwona kartka po faulu bez piłki na Kamilu Leszczyńskim.