Zwycięstwo.
Dodane przez Tomek dnia 06.05.2007 20:39
Kilka minut po godzinie 15 rozpoczął się mecz pomiędzy dwoma ostatnimi drużynami w tabeli Powiślakiem i Zawiszą Garbów. Już początek był dla nas bardzo korzystny. W 5 sekundzie meczu pogubiła się obrona przyjezdnych i Damian Woźniak skierował piłkę do bramki. Po kilkunastu minutach cieszyliśmy się ze zdobycia kolejnej bramki. Po zamieszaniu w polu karnym został sfaulowany Piotr Szarowolec, a jedenastkę pewnie wykorzystał Ryszard Mączka. W 35 minucie, po ładnej akcji prawą stroną, piłkę do bramki skierował Piotr Szarowolec. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja Powiślaka, który niemal wcale nie schodził z połowy rywala. W 70 minucie uderzeniem z rogu pola karnego popisał się Michał Filipowski, a piłka została zdmuchnięta przez wiatr i wleciała w okienko bramki strzeżonej przez bramkarza Zawiszy. Ostatnie 10 minut przyszło rozegrać Powiślakowi w dziesięciu. Kamil Leszczyński został brutalnie potraktowany, nasza drużyna nie miała zawodników rezerwowych i mecz musieli rozegrać bez jednego zawodnika. Druga połowa była pełna walki i zaangażowania z której nic nie wynikało. Ostatecznie Powiślak wygrał spotkanie 4:0 i zrobił milowy krok ku utrzymaniu się w lidze.

Skład KS Powiślak Końskowola:

Guzek P - Leszczyński K, Chabora A, Mączka R, Wiejak D- Tynecki M, Szarowolec P, Gembal K, Próchniak K- Filipowski M, Woźniak D

Powiślak Końskowola - Zawisza Garbów 4:0 (3:0)
Bramki:
1' Woźniak D, 15' Mączka R, 35' Szarowolec P, 70' Filipowski M

Sędzia główny: Maj Ł, liniowi: Banasiewicz, Boryca.