Radosław G±siorowski nowym trenerem
Dodane przez Tomek dnia 24.06.2011 21:46
Nowym trenerem Powi¶laka Końskowola został Radosław G±siorowski, który zast±pił na tym stanowisku Antoniego Piaseckiego. Szkoleniowiec dzi¶ po raz pierwszy spotkał się z zawodnikami, gdzie omówił wstępny plan pracy na nadchodz±cy sezon. Pierwszy trening Powi¶laka odbędzie się 12 lipca (wtorek) o godzinie 18.00. Wszystkich, którzy chc± grać w naszej drużynie zapraszamy, gdyż trener chciałby zobaczyć jakimi zawodnikami będzie dysponował w okresie przygotowawczym. Znamy również sparingpartnerów, z którymi zmierzy się Powi¶lak, będ± to: Amator Leopoldów, Hetman Goł±b, Garbarnia Kurów, Czarni Dęblin, Ruch Ryki, Wilki Wilków, Serokomla Janowiec oraz dwa zespoły do ustalenia.

Nowemu trenerowi życzymy sukcesów i powodzenia w Końskowoli, aby wszystkie cele na nadchodz±cy sezon udało się zrealizować w stu procentach.

Jednocze¶nie dziękujemy Antoniemu Piaseckiemu za czas i trud włożony w budowanie drużyny w ostatnim sezonie. Drugie miejsce w tabeli jest sukcesem, w którym swój duży wkład miał trener. Antoni Piasecki pracował w Powi¶laku od 26 stycznia 2010 r. i zast±pił na tym stanowisku Wojciecha Piętę.