Poraj pokonany w Końskowoli
Dodane przez Tomek dnia 25.09.2011 16:58
Mecz z Porajem rozpoczął się nerwowo dla naszej drużyny. Pomimo wielu akcji podbramkowych brakowało dobrego wykończenia akcji. Dobre okazje do strzelenia bramki miał Filip Szczypa, ale za każdym razem piłka lądowała daleko od celu. Poraj potrafił odpowiedzieć tylko jednym strzałem celnym w całej pierwszej połowie. Z czasem akcje Powiślaka były coraz lepsze co skutkowało golem. W 36 minucie Kamil Kopeć minął obrońców i bez większych problemów umieścił piłkę w siatce. 5 minut później bardzo ładna akcja naszej drużyny - Kamil Kopeć podaje do Sławomira Radzikowskiego, a ten w sytuacji sam na sam zdobywa gola. Do przerwy wynik nie zmienił się i pomimo dużej przewagi Powiślak miał na koncie dwie strzelone bramki.
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Na kolejną bramkę przyszło nam czekać do 64 minuty. Zza pola karnego strzelał Sławomir Radzikowski, a po tym precyzyjnym uderzeniu bramkarz Poraju skapitulował po raz trzeci. Po kolejnych 10 minutach prowadziliśmy już 4:0, a strzelcem bramki został wprowadzony w przerwie Damian Kopeć. W 88 minucie padła ostatnia bramka w tym meczu. Strzelał Sławomir Radzikowski, piłka odbiła się jeszcze od zawodnika gości i przelobowała bezradnego bramkarza Kraczewic. Mecz zakończył się wynikiem 5:0, ale dorobek strzelecki Powiślaka mógł być bardziej okazały.

Michał Bicki - Bartłomiej Sałecki ( 62' Marcin Płachta), Rafał Banaszek, Kamil Kusyk, Kamil Leszczyński ( 68' Mateusz Sułek) - Maciej Pięta, Paweł Wolszczak, Sławomir Radzikowski, Jakub Bociański ( 82' Łukasz Grzegorczuk), Kamil Kopeć ( 46' Damian Kopeć) - Filip Szczypa

25 września, 15:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Poraj Kraczewce 5:0 (2:0)