KS Drzewce kolejnym pokonanym
Dodane przez Tomek dnia 11.03.2012 16:13
Przedostatnim sparingowym rywalem była drużyna KS Drzewce. W 15. minucie po bramce Damiana Kopcia nasza drużyna prowadziła 1:0. Ostatnie słowo w tym meczu również należało do zawodników z Końskowoli i w 80. minucie Cezary Wiejak strzelił bramkę na 2:0. Przed nami już tylko jeden sparing przed rozgrywkami ligowymi, 17 marca w Końskowoli z GKS Abramów.
Z różnych przyczyn nie grali: Kamil Kopeć, Paweł Wolszczak, Kamil Kusyk, Maciej Pięta, Marcin Płachta, Filip Szczypa, Jakub Bociański.

Skład Powi¶laka
Piotr Owczarzak (46' Damian Kołcz) - Ryszard M±czka, Marcin Rożek, Kamil Leszczyński - Cezary Wiejak, Rafał Banaszek, zawodnik testowany, Mateusz Sułek, Sławomir Radzikowski (55' Piotr Owczarzak) - Damian Kopeć, Łukasz Grzegorczuk

11 marca 2012, godz. 14:00 - Garbów
KS Drzewce - Powi¶lak Końskowola 0:2 (0:1)