Hokejowy wynik w Niemcach
Dodane przez Tomek dnia 21.07.2012 18:44
W sobotnie popołudnie Powiślak grał sparing w Niemcach z miejscowym GKS-em. Mecz ułożył się pomyślnie dla naszej drużyny bo już w 9. minucie za sprawą Kamila Kopcia objęliśmy prowadzenie. Po kolejnych 9 minutach było już 1:1. W polu karnym faulowany był jeden z zawodników gospodarzy, a rywale wykorzystali rzut karny. W 25. minucie w polu karnym tym razem z drugiej strony boiska sędzia odgwizdał faul na Kamilu Leszczyńskim ale rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Kopeć - bramkarz obronił jego strzał. Jeszcze przed upływem 30 minut gry gospodarze wyszli na prowadzenie. Błąd popełniła nasza defensywa, a z czystej pozycji strzeleckiej bramkę strzałem głową zdobył zawodnik z Niemiec. Po kolejnych 5 minutach nasi rywale podwyższyli prowadzenie, po raz kolejny za sprawą błędów w obronie Powiślaka. W 44. minucie sędzia odgwizdał kolejny rzut karny dla gospodarzy. Tym razem strzał rywali obronił Michał Bicki, a dobitka była bardzo niecelna.
Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla piłkarzy z Niemiec. Już w 46. minucie przeprowadzili ładną i szybką akcję, po której strzelili bramkę. W 56. minucie kolejny rzut karny dla gospodarzy po faulu w polu karnym. Tym razem wykorzystany mocnym strzałem pod poprzeczkę. Powiślak prowadząc 1:0 stracił 5 bramek pod rząd i na początku drugiej części gry przegrywał 1:5. W 65. minucie po akcji Damiana Kopcia bramkę zdobył Mateusz Sułek strzałem z pola karnego. W 82. minucie szóstą bramkę strzelili rywale. Ostatni akcent bramkowy należał jednak do Powiślaka - po dobrym podaniu z prawej strony drugiego gola strzelił Kamil Kopeć.
Ostatecznie Powiślak przegrał z GKS Niemce 3:6. Wynik nie odzwierciedla gry na boisku, ale to rywale przeprowadzili więcej składnych akcji, które mogły się podobać.

Michał Bicki - zawodnik testowany (76' zawodnik testowany), zawodnik testowany (46' zawodnik testowany), Kamil Kusyk (76' zawodnik testowany), Kamil Leszczyński - Rafał Banaszek, Paweł Wolszczak (76' zawodnik testowany), zawodnik testowany (46' Damian Kopeć) - Rafał Kamola (46' Mateusz Sułek), Kamil Kopeć, zawodnik testowany (46' zawodnik testowany 69' Rafał Kamola)

21 lipca 2012, 16:00 - Niemce
GKS Niemce - Powiślak Końskowola 6:3 (3:1)