Zwolenianka pokonana
Dodane przez Tomek dnia 01.08.2012 20:25
Kolejnym rywalem przed rozpoczęciem rozgrywek w klasie okręgowej był zespół Zwolenianki Zwoleń. Mecz rozpoczął się dobrze dla Powiślaka. W 12. minucie po strzale Macieja Pięty piłka odbiła się od jednego z zawodników gości i wpadła do bramki. Spotkanie było wyrównane, ale groźniejsze okazje mieli goście. Dwukrotnie po ich strzałach piłka odbijała się od słupka, dobrze też prezentował się nasz testowany bramkarz.
W drugiej połowie Powiślak starał się stworzyć groźne okazje ale z marnym skutkiem. W 69. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę strzałem głową po długim rogu zdobył Tomasz Guz. Wynik meczu do końca nie uległ zmianie i po wyrównanym spotkaniu Powiślak pokonał Zwoleniankę Zwoleń 2:0.

I połowa
Łukasz Kuśmierz (45' Michał Bicki) - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Marcin Rożek, Kamil Leszczyński - Paweł Wolszczak, zawodnik testowany, Maciej Pięta - Kamil Kopeć, Sławomir Radzikowski, Damian Kopeć

II połowa
Michał Bicki - Kamil Kusyk, zawodnik testowany (61' Marcin Rożek), zawodnik testowany, zawodnik testowany - zawodnik testowany, Rafał Banaszek - zawodnik testowany, Kamil Kopeć (66' Maciej Pięta), zawodnik testowany, Mateusz Sułek (53' Rafał Kamola)

1 sierpnia 2012, 18:30 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Zwolenianka Zwoleń 2:0 (1:0)