Pierwsza wygrana w sparingu
Dodane przez Tomek dnia 15.02.2014 14:55

W swoim czwartym sparingu Powi¶lak grał w Grójcu z tamtejszym Mazowszem. W 38. minucie Łukasz Giza wyprowadził nasz± drużynę na prowadzenie posyłaj±c piłkę nad bramkarzem. W drugiej czę¶ci meczu rywale wyrównali po strzale głow±, ale wynik na 1:2 dla Powi¶laka ustalił na 5 minut przed ostatnim gwizdkiem Kamil Leszczyński.

Skład Powi¶laka
I połowa: Łukasz Ku¶mierz - Maciej Pięta, Adam Mróz, Tomasz Guz, Sebastian Cieniuszek, Rafał Banaszek, Paweł Wolszczak, Sebastian Dziosa,Damian Kopeć, Artur Sułek, Łukasz Giza
II połowa: Łukasz Ku¶mierz - Mirosław Hajduk, Tomasz Guz, Kamil Leszczyński, Jacek Kurlapski, Kamil Kusyk, Sławomir Radzikowski, Bartosz Kleszczyński, Arkadiusz Szczypa, Nikodem Wojdaszka, Kamil Zagozdon