Blamaż z "rezerwami" Wisły
Dodane przez Tomek dnia 22.02.2014 17:42

Kolejnym meczu przed rund± wiosenn± Powi¶lak grał z rezerwami Wisły Puławy. W drużynie rywali wyst±piło jednak wielu piłkarzy z drużyny drugoligowej. Do przerwy Powi¶lak przegrywał 0:2 po bramkach Jarosława Niezgody oraz Dawida Pożaka. W drugiej połowie Wisła strzeliła jeszcze aż pięć bramek i rozgromiła Powi¶laka 7:0.

Skład Powi¶laka
I połowa: Łukasz Ku¶mierz - Tomasz Guz, Jakub Kurlapski, Kamil Leszczyński, Kamil Kusyk, Rafał Banaszek, Sebastian Dziosa, Bartosz Kleszczyński, Sławomir Radzikowski, Damian Kopeć, Paweł Zabielski
II połowa: Michał Bicki - Jakub Kurlapski, Adam Mróz, Maciej Pięta, Rafał Banaszek (60' Mirosław Hajduk), Paweł Wolszczak, Arkadiusz Szczypa, Nikodem Wojdaszka, Sebastian Cieniuszek, Łukasz Giza, Paweł Zabielski (65' Sławomir Radzikowski)

22 lutego 2014, godz. 14.00 - Puławy (boczne boisko MOSiR)
Wisła II Puławy - Powi¶lak Końskowola 7:0 (2:0)