Na początek przygotowań remis z Alitem
Dodane przez Tomek dnia 15.07.2015 21:29

W pierwszym meczu kontrolnym przed nowym sezonem IV ligi Powiślak grał w Ożarowie z tamtejszym Alitem. Do przerwy drużyna z Końskowoli prowadziła po bramce Damiana Kopcia. W drugiej części gry gospodarze wyrównali i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Trener Robert Makarewicz testował sześciu nowych zawodników, a byli to: Dawid Osojca (Czarni Dęblin), Bartłomiej Kursa (Hetman Gołąb ), Mariusz Frączek (Czarni Dęblin), Andrzej Wójcik (BKS Bogucin), Kamil Przychodzień (Podlasie Biała Podlaska), Jarosław Grykałowski (Czarni Dęblin). Ponadto w meczu wystąpili m.in. wracający z wypożyczenia Artur Sułek oraz junior Powiślaka, Kamil Poniewozik.

I połowa: Michał Bicki - Sebastian Cieniuszek, Dawid Osojca, Kamil Leszczyński - Artur Sułek, Rafał Banaszek, Bartłomiej Kursa, Nikodem Wojdaszka, Arkadiusz Szczypa - Mariusz Frączek, Damian Kopeć

II połowa: Andrzej Wójcik - Maciej Pięta, Dawid Osojca, Kamil Przychodzień - Mateusz Kamola, Rafał Giziński, Bartłomiej Kursa, Kamil Poniewozik, Jarosław Grykałowski - Mariusz Frączek, Adam Aina

15 lipca 2015, 18:30 - Ożarów
Alit Ożarów - Powiślak Końskowola 1:1 (0:1)