Wygrana z ligowym rywalem
Dodane przez Tomek dnia 29.07.2015 20:44

Na nieco ponad dwa tygodnie przed nowym sezonem IV ligi Powiślak grał w Garbowie z Podlasiem Biała Podlaska, spadkowiczem z III ligi. Mecz lepiej zaczęła drużyna z Końskowoli, która za sprawą Bartłomieja Kursy objęła prowadzenie w 12 minucie meczu, jednak rywale przed zmianą stron zdążyli wyrównać wynik meczu. W drugiej połowie Powiślak dorzucił jeszcze trzy trafienia i ostatecznie wygrał spotkanie 4:2.

I połowa:Michał Bicki - Mateusz Antoniak, Dawid Osojca, Kamil Leszczyński - Szymon Kowalczyk, Rafał Banaszek, Artur Sulek, Jarosław Grykałowski, Nikodem Wojdaszka - Mariusz Frączek, Bartłomiej Kursa
II połowa: Andrzej Wójcik - Rafał Burczaniuk, Adam Mróz, Sebastian Cieniuszek - Karol Niećko, Artur Sułek (65 Mariusz Frączek), Kamil Przychodzień, Maciej Pięta, Michał Chwiszczuk - Damian Kopeć, Mateusz Kamola

29 lipca 2015, godz. 18:30 - Garbów
Powiślak Końskowola - Podlasie Biała Podlaska 4:2 (1:1)