Wygrana w pierwszym sparingu
Dodane przez Tomek dnia 30.01.2016 22:52

Pierwszy sparing Powi¶laka rozgrywany przed rozpoczęciem rundy wiosennej IV ligi zakończył się zwycięstwem. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, w drugiej połowie wynik spotkania otworzył Rafał Giziński. Rywale zdołali doprowadzić do wyrównania, ale ostateczny cios w 83. minucie zadał Mateusz Kamola i mecz zakończył się zwycięstwem Powi¶laka 2:1. Trener Robert Makarewicz w tym spotkaniu sprawdzał umiejętno¶ci jednego zawodnika testowanego oraz juniora, Karola Kwiatka.

Skład Powi¶laka
Michał Bicki - Adam Mróz, zawodnik testowany, Kamil Leszczyński - Karol Niećko, Artur Sułek, Jarosław Grykałowski, Karol Kwiatek, Maciej Pięta - Adam Aina, Sławomir Radzikowski
Grali ponadto: Andrzej Wójcik, Damian Kopeć, Mateusz Kamola, Dawid Osojca, Michał Chwiszczuk, Kamil Przychodzień, Sebastian Dziosa.

30 stycznia 2015, 19:00 - Miętne
Powi¶lak Końskowola - Wilga Garwolin 2:1 (0:0)
Rafał Giziński 66, Mateusz Kamola 83 - Mateusz Małkiewicz ?