Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Grupy młodzieżowe / Raport z meczów grup młodzieżowych – część 10 (podsumowanie)

Raport z meczów grup młodzieżowych - część 10 (podsumowanie)

W sobotę 5 listopada rozegrane zostały ostatnie mecze grup młodzieżowych Powiślaka w rundzie jesiennej. Trampkarze starsi, czyli podopieczni trenera Marcina Rożka rywalizowali o godzinie 10:00 z Sygnałem Lublin, z którym przegrali 0:9. Kilka godzin później najmłodsza drużyna prowadzona przez trenera Rożka (żacy starsi) mierzyła się w meczu towarzyskim z Żyrzyniakiem Żyrzyn.* Gospodarze po zakończeniu spotkania uraczyli naszych młodych adeptów poczęstunkiem za co serdecznie dziękujemy!

W tym miejscu przejdziemy do podsumowania minionej rundy. Zacznijmy od najstarszego zespołu Powiślaka, czyli juniorów młodszych. Podopieczni trenera Mateusza Hinza zajęli 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów, na które złożyło się 8 zwycięstw i remis. Strzelili przy tym 50 bramek, a stracili 12.

Trampkarze starsi, czyli najstarsza ekipa trenera Marcina Rożka uplasowała się na 4. pozycji w lidze wojewódzkiej, dzięki czemu awansowała do finałowej czwórki bijącej się o awans do wyższej dywizji. W grupie “północ” zdobyła 13 punktów odnosząc 4 zwycięstwa, remis i 3 porażki. Ich bilans bramkowy to 20 strzelonych i 19 straconych goli.

Młodzicy młodsi, czyli najmłodsza drużyna żółto-niebieskich, która rywalizuje w rozgrywkach ligowych. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Marcina Rożka zajęli 8. miejsce w tabeli z pięcioma oczkami na swoim koncie. Odnieśli zwycięstwo, 2 remisy i 5 porażek. Zdobyli 15 bramek, a stracili 27. Warto zaznaczyć, że młodzież w tej kategorii wiekowej po raz pierwszy bierze udział w meczach na większym boisku oraz ze zmienionymi zasadami gry w porównaniu do rozgrywek orlików.

  • Juniorzy młodsi – 1. miejsce w Lubelskiej Lidze Juniorów Młodszych,
  • Trampkarze starsi – 4. miejsce w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Młodszych,
  • Młodzicy młodsi – 8. miejsce w Lubelskiej Lidze Młodzików Młodszych.

Wyniki meczów 05.11

Trampkarz starszy | 3. kolejka | runda finałowa
Sygnał Lublin – Powiślak Końskowola 9:0

Żak starszy | Sparing
Żyrzyniak Żyrzyn – Powiślak Końskowola*

*- wyniki w tej kategorii wiekowej nie są publikowane.

Sponsor Główny

Sponsor strategiczny

Partner techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt