Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Grupy młodzieżowe / Raport z meczów grup młodzieżowych – część 18

Raport z meczów grup młodzieżowych - część 18

Za nami kolejny tydzień zmagań grup młodzieżowych Powiślaka Końskowola. W piątek 27 maja rozgrywki naszych młodych adeptów rozpoczęli żacy starsi, którzy mierzyli się w Grabowie Szlacheckim z miejscowym Legionem, a także Orlikiem Dęblin. Dzień później orlicy starsi rywalizowali w Lublinie z tamtejszą Skarpą oraz Górnikiem II Łęczna. Tego samego dnia mecz 9. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych rozegrali podopieczni trenera Marcina Rożka, którzy ulegli liderowi OSiR-owi Biłgoraj 0:5. Z kolei juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Mateusza Hinza pauzowali z powodu nieparzystej liczby drużyn.

W niedzielę 29 maja odbył się V Turniej Akademii Sportu Grupy Azoty Puławy dla rocznika 2013 (i młodsi), który miał miejsce na Stadionie MOSiR w Puławach. Powiślak rywalizował w grupie 2 z takimi przeciwnikami jak Izabella Puławy, Garbarnia Kurów i Gabaryty Dęblin. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Marcina Rożka zajęli 2. miejsce, a następnie zagrali zacięte starcie w półfinale, w którym uznali wyższość rywali. Na zakończenie odnieśli zwycięstwo w meczu o 3. miejsce. Warto również wspomnieć, że nasz zawodnik Filip Szarowolec został królem strzelców zdobywając 14 bramek.
W tym miejscu serdecznie dziękujemy Grupie Azoty Puławy za wspaniały turniej pełen atrakcji, a także za otrzymanie nowych strojów meczowych.

Po emocjonującym weekendzie naszą najmłodszą grupę czekały jeszcze zmagania w poniedziałek 30 maja. Wówczas żółto-niebiescy wybrali się do Międzyrzeca Podlaskiego, gdzie wzięli udział w wojewódzkich finałach turnieju o Puchar Tymbarku “Z Podwórka na Stadion”. W deszczowy dzień nasz zespół zakończył rozgrywki na fazie grupowej.

Wyniki meczów 27-30.05.2022 r.

Junior młodszy | 17. kolejka
Powiślak Końskowola – pauza

Trampkarz młodszy | 9. kolejka | runda rewanżowa
OSiR Biłgoraj – Powiślak Końskowola 5:0

Orlik starszy | turniej nr. 4 | runda rewanżowa
Powiślak Końskowola – Górnik II Łęczna
Powiślak Końskowola – Skarpa Lublin

Żak starszy | turniej nr. 4 | runda rewanżowa
Powiślak Końskowola – Legion Grabów Szlachecki
Powiślak Końskowola – Orlik Dęblin
Żak starszy | V Turniej Akademii Sportu Grupy Azoty Puławy
Powiślak Końskowola – 3. miejsce
Żak starszy | Puchar Tymbarku “Z Podwórka na Stadion”
Powiślak Końskowola – faza grupowa wojewódzkich finałów

Główny sponsor

Sponsor strategiczny

Sponsor techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt