Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Grupy młodzieżowe / Raport z meczów grup młodzieżowych – część 7

Raport z meczów grup młodzieżowych - część 7

Kolejny październikowy weekend rozgrywek młodzieżowych rozpoczęli juniorzy młodsi. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Mateusza Hinza wyjechali w sobotę 15 października do Garbowa gdzie zmierzyli się z miejscowym Zawiszą. Od pierwszego gwizdka przeważali żółto-niebiescy, co już w 3′ potwierdził Filip Krakowiak, który po przechwycie piłki otworzył wynik spotkania. W kolejnych minutach widzieliśmy składną grę naszej drużyny, która w konsekwencji doprowadziła do drugiej bramki. Wówczas w 16′ Piotr Sykut dograł do Kacpra Owczarka, a on pokonał bramkarza miejscowych. Z kolei w 39′ Jakub Pardyka wykorzystał podanie od Piotra Sykuta, a w 62′ ustalił wynik meczu. Finalnie ekipa Powiślaka pokonała rywali 4:0.

Dzień później w niedzielę 16 października derbowe starcie rozgrywali trampkarze starsi. Podopieczni trenera Marcina Rożka mierzyli się na wyjeździe z Puławiakiem Puławy. W pierwszej połowie to gospodarze lepiej operowali piłką, czego konsekwencją była bramka w 18 minucie. Z tego gola nie cieszyli się jednak zbyt długo, gdyż zaledwie minutę później Powiślak wyprowadził akcję, w której Damian Woch asystował Patrykowi Charchule, który głową umieścił piłkę w siatce. W drugiej odsłonie jako pierwsi na prowadzenie wyszli żółto-niebiescy. W 50′ strzał z rzutu karnego zamienił na bramkę Patryk Charchuła, natomiast w 59′ było już 2:2 po strzale Puławiaka z za “szesnastki”. Ostatecznie w 60′ ekipa z Końskowoli wyprowadziła akcję lewą stroną boiska. Maciej Szczęsny zagrał do Mateusza Dzwonnika, a on zapewnił naszemu zespołowi cenne trzy punkty. Dzięki temu zwycięstwu trampkarze rozegrają trzy dodatkowe mecze w “rundzie finałowej”.

We wtorek 18 października swój mecz zagrali również młodzicy młodsi. Kolejna drużyna trenera Marcina Rożka mierzyła się z Legionem Grabów Szlachecki, z którym wygrała 5:4 po dwóch bramkach Aleksandra Siwca i Szymona Kruka oraz jednym trafieniu Mikołaja Kozaka.

Wielkie brawa dla wszystkich drużyn Powiślaka Końskowola!

Wyniki meczów 15-18.10

Junior młodszy | 7. kolejka
Zawisza Garbów – Powiślak Końskowola 0:4

Trampkarz starszy | 9. kolejka
Puławiak Puławy – Powiślak Końskowola 2:3

Młodzik młodszy | 7. kolejka
Powiślak Końskowola – Legion Grabów Szlachecki 5:4

Sponsor Główny

Sponsor strategiczny

Partner techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt