Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Rezerwy / Statystyczne podsumowanie rundy jesiennej rezerw 2022/2023

Statystyczne podsumowanie rundy jesiennej rezerw 2022/2023

Runda jesienna A-klasy w sezonie 2022/2023 zakończyła się 13 listopada. Od tego czasu minęły dwa miesiące, zatem przyszła najwyższa pora na podsumowanie. W tej części zapraszamy do zapoznania się ze statystykami dotyczącymi poszczególnych zawodników rezerw Powiślaka oraz całej drużyny. W drugiej części pojawi się wypowiedź trenera Artura Sułka.

Powiślak II Końskowola zgromadził 24 punkty, na które złożyło się 7 zwycięstw3 remisy oraz 3 porażki. Zdobycz punktowa pozwoliła naszym rezerwom na zajęcie 5. miejsca w tabeli.

Zawodnicy “dwójki” w 13 spotkaniach zdobyli 33 bramki (średnio 2,5 bramki strzelone na mecz), a stracili 22 (średnio 1,7 bramki stracone na mecz). Dla porównania najwięcej goli w lidze strzelił Hetman Gołąb (43), a najszczelniejszą defensywą mogą pochwalić się Czarni Dęblin, gdyż stracili zaledwie 15 bramek.

W drużynie trenera Artura Sułka najwięcej minut na boisku spędził Hubert Wójcik – 1160 z 1170 możliwych. Na drugim miejscu pod względem czasu gry znalazł się Patryk Kopiński (890). Niewiele mniej zagrał również Jakub Osiak (885).
Co ciekawe tylko dwóch zawodników zagrało w każdym meczu, a są nimi wspomniany “Strzała oraz Dominik Chechelski.

Najwięcej bramek dla żółto-niebieskich strzelił Rafał Szady, który sześciokrotnie trafili do siatki rywali. Ten sam zawodnik może pochwalić się również największą ilością asyst – 4.

W trzynastu meczach sędziowie podyktowali na naszą korzyść jeden rzut karny, który został wykorzystany. Z kolei przeciwko nam również została odgwizdana jedna jedenastka, która także została wykorzystana.

Statystyki zawodników w klasie A w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023


Powyższe zestawienie prezentuje liczbę strzelonych i straconych bramek w zależności od czasu gry. Najwięcej bramek (9) Powiślak strzelił w ostatnim kwadransie meczu. Najmniej goli (2) nasi piłkarze zdobyli w pierwszych piętnastu minutach.
Rywale pokonywali naszą defensywę najczęściej w ostatnim kwadransie pierwszej połowy i pierwszych piętnastu minutach drugiej części spotkania (5-krotnie), a najrzadziej w przedziale czasowym od 60 do 75 minuty. W meczach Powiślaka więcej bramek padało w drugiej odsłonie – 29 z 55, z czego nasi piłkarze strzelili 19 z nich.

Powiślak II brał także udział w Pucharze Polski na szczeblu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, w którym rozegrał dwa spotkania, wygrywając 4:0 z GKS-em Niedźwiada i przegrywając 0:3 z Błękitem Cyców.

Statystyki zawodników rezerw w Pucharze Polski w sezonie 2022/2023

Sponsor Główny

Sponsor strategiczny

Partner techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt