Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Rezerwy / Zapowiedź 10. kolejki A-klasy, grupy 2

Zapowiedź 10. kolejki A-klasy, grupy 2

W niedzielę 23 października rezerwy Powiślaka Końskowola podejmą w ramach 10. kolejki A-klasy, grupy 2 drużynę GLKS-u Michów.

ANALIZA RYWALA

  • Nasi rywale zajęli w ubiegłym sezonie 11. miejsce w tabeli klasy A z 26-oma oczkami na swoim koncie. W 26 meczach odnieśli 7 zwycięstw, 5 remisów i 14 porażek, przy czym strzelili 35 bramek, a stracili 64.
  • Okres przygotowawczy do bieżącego sezonu GLKS rozpoczął 22 lipca. W trakcie jego trwania rozegrał dwa sparingi i dwa mecze pucharowe, w których odniósł dwa zwycięstwa (4:3 w karnych z Mazowszem Stężyca, w regulaminowym czasie 1:1 i 3:2 z Draco Kowala) oraz dwie porażki (2:6 z Żyrzyniakiem Żyrzyn i 3:4 z Laskovią Baranów).
  • Trenerem zespołu z Michowa jest były zawodnik pierwszej drużyny Powiślaka Tomasz Guz. Co ciekawe w jego kadrze znajduje się tata naszego zawodnika Cezarego Zdunka.
  • Po dziewięciu dotychczasowych meczach w sezonie 2022/2023 niebiesko-czerwoni zajmują 14. miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 4 punktów, na które złożyło się jedno zwycięstwo, remis i 7 porażek. Oznacza to, że GLKS jest czerwoną latarnią ligi. Ich bilans bramkowy to 13 strzelonych i 41 straconych goli. W ubiegłej kolejce ulegli Serokomli Janowiec 2:4.

Rezerwy Powiślaka jeszcze nigdy nie mierzyły się z tym przeciwnikiem w oficjalnym pojedynku.

Nadchodzące starcie.to zdecydowanie czas na powrót na zwycięską ścieżkę. Podopieczni trenera Artura Sułka z pewnością będą zmotywowani aby po dwóch ostatnich meczach (porażka i remis) zdobyć w końcu komplet punktów. Taki obrót spraw zapowiada ciekawy spektakl.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej 21 w Końskowoli. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy relację tekstową na żywo na klubowym profilu na Twitterze. Wynik będziemy również podawać na bieżąco na Facebook’u rezerw.

Pary 10. kolejki

Sobota, 22.10
Hetman Gołąb – BKS Bogucin (godz. 14:00)

Niedziela, 23.10
Serokomla Janowiec – Żyrzyniak Żyrzyn (godz. 15:00)
Powiślak II Końskowola – GLKS Michów (godz. 15:00)
Wodniak Piotrawin-Łaziska – Czarni 1947 Dęblin (godz. 11:00)
Draco Kowala – Garbarnia Kurów (godz. 15:00)
Orły Kazimierz Dolny – Mazowsze Stężyca (godz. 13:00)
Amator Rososz-Leopoldów – Wilki Wilków (godz. 14:30)

Sponsor Główny

Sponsor strategiczny

Partner techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt