Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Seniorzy / Zapowiedź 11. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1

Zapowiedź 11. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1

W sobotę 22 października czeka nas pierwszy rewanżowy mecz domowy. Powiślak Końskowola podejmie w ramach 11. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1 zespół rezerw Motoru Lublin.

ANALIZA RYWALA

  • Po dziesięciu dotychczasowych meczach w rundzie zasadniczej podopieczni trenera Artura Bożyka zajmują 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów, czyli z takim samym jak ekipa trenera Radosława Muszyńskiego. Odnieśli 5 zwycięstw, remis i 4 porażki, przy czym strzelili 21 bramek, a stracili 20.
  • Nasi przeciwnicy do niedawna mieli naprawdę długą serię pozytywnych wyników. Zremisowali 1:1 z Lewartem Lubartów, a następnie wygrali 2:1 z Górnikiem II Łęczna, 4:1 z Opolaninem Opole Lubelskie i 7:1 z Bugiem Hanna. Dobrą passę przerwała Świdniczanka, która pokonała lubelską młodzież aż 7:2.

Dla przypomnienia w pierwszym pojedynku z rezerwami II-ligowca Powiślak uległ 1:2. Wówczas jedyną bramkę dla żółto-niebieskich strzelił Jarosław Milcz.

Nadchodzący pojedynek jest dość ważny dla układu tabeli, gdyż jak już wyżej wspomnieliśmy obie drużyny mają tyle samo oczek na swoim koncie. Nasi rywale z pewnością wyjdą do tego meczu sfrustrowani i głodni zdobyczy punktowej po ostatniej wysokiej porażce, jednak Powiślak również jest mocno zdeterminowany po ostatnim zwycięstwie. Puentując jednym zdaniem zapowiada się po raz kolejny naprawdę ciekawe widowisko.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej 21 w Końskowoli. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy transmisję na żywo na kanale YouTube (Powiślak TV). Mecz ten skomentuje dla Państwa kierownik naszej drużyny Bartłomiej Lewtak. Wynik będziemy również podawać na bieżąco na Facebook’u i Instagramie.

Pary 11. kolejki

Sobota, 22.10
Lewart Lubartów – Świdniczanka Świdnik (godz. 15:00)
Huragan Międzyrzec Podlaski – Górnik II Łęczna (godz. 14:00)
Orlęta Łuków – Opolanin Opole Lubelskie (godz. 12:00)
Powiślak Końskowola – Motor II Lublin (godz. 15:00)

Niedziela, 23.10
Stal Poniatowa – Bug Hanna (godz. 12:00)

Sponsor Główny

Sponsor strategiczny

Partner techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt