Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Seniorzy / Zapowiedź 13. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1

Zapowiedź 13. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1

Po dwóch ostatnich wysokich porażkach przyszedł czas na kolejny ciężki pojedynek. W niedzielę 6 listopada Powiślak Końskowola zmierzy się w ramach 13. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1 ze Stalą Poniatowa.

ANALIZA RYWALA

  • Po dwunastu dotychczasowych meczach w rundzie zasadniczej podopieczni trenera Kamila Witkowskiego zajmują 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Odnieśli 7 zwycięstw, remis i 4 porażki, przy czym strzelili 29 bramek, a stracili 11.
  • Nasi rywale jako beniaminek radzą sobie dotychczas naprawdę dobrze. W ostatniej kolejce ulegli Motorowi II Lublin 1:3, jednak wcześniej mieli serię czterech meczów bez porażki tj. trzy wygrane (6:1 z Bugiem Hanna, 1:0 z Opolaninem Opole Lubelskie i 3:0 z Górnikiem II Łęczna) oraz remis (1:1 z Lewartem Lubartów).

Dla przypomnienia w pierwszym starciu ze Stalą Powiślak wygrał 3:1. Wówczas bramki dla naszej drużyny zdobyli Damian Bernat, Rafał Stępień i Kamil Piasek.

W dalszym ciągu sytuacja w tabeli jest otwarta, ale i trudna. Fotel lidera niezmiennie należy do Świdniczanki, która ma przewagę pięciu punktów nad drugim Huraganem. Z kolei ekipa z Międzyrzeca Podlaskiego wyprzedza trzecią Stal i czwarty Motor o cztery oczka. Piąte miejsce należy do Lewartu (20 pkt.), a na szóstej pozycji plasuje się Powiślak (16 pkt.). Za nami blisko są również Górnik II Łęczna i Opolanin Opole Lubelskie, którzy uzbierali po 12 oczek.

Przedstawiony wyżej opis jasno pokazuje jak ważny jest nasz najbliższy mecz. Mimo różnicy punktowej, analizując poszczególne pojedynki widzimy, że rezultaty są bardzo podobne:

  • Powiślak: zwycięstwo z Bugiem x2 (5:0, 6:1), Orlętami (5:3), Górnikiem II (2:0); remis z Lewartem (0:0); porażka z Motorem II (1:4), Świdniczanką (0:2), Huraganem (2:4).
  • Stal: zwycięstwo z Bugiem x2 (3:0, 6:1), Orlętami (7:0), Górnikiem II (3:0); remis z Lewartem (1:1), porażka z Motorem II (1:3), Świdniczanką (0:1), Huraganem (1:2).

Zapowiada się zatem starcie, w którym z pewnością nie zabraknie emocji, walki i pokazu umiejętności oraz charakteru.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy 11 listopada 21 w Poniatowej. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy relację tekstową na żywo na naszym profilu na Twitterze. Wynik będziemy również podawać na bieżąco na Facebook’u i Instagramie.

Pary 13. kolejki

Sobota, 05.11
Górnik II Łęczna – Świdniczanka Świdnik (godz. 14:00, w Świdniku)
Lewart Lubartów – Opolanin Opole Lubelskie (godz. 13:00)
Huragan Międzyrzec Podlaski – Bug Hanna (godz. 13:00)

Niedziela, 06.11
Motor II Lublin – Orlęta Łuków (godz. 12:00)
Stal Poniatowa – Powiślak Końskowola (godz. 13:00)

Sponsor Główny

Sponsor strategiczny

Partner techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt