Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Rezerwy / Zapowiedź 14. kolejki Keeza klasy B, grupy 2

Zapowiedź 14. kolejki Keeza klasy B, grupy 2

Już w niedzielę 20 marca podopieczni trenera Patryka Kędry wznowią rozgrywki Keeza klasy B. Rywalem rezerw Powiślaka Końskowola będzie Stacja Nałęczów.

Nasi przeciwnicy rozegrali siedem sparingów w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Odnieśli dwa zwycięstwa (3:0 z LZS Krężnica Jara i 4:0 z Porajem Kraczewice) oraz pięć porażek (1:3 z juniorami Lublinianki Lublin, 3:2 z Legionem Tomaszowice, 0:5 z Żyrzyniakiem Żyrzyn, 1:3 z Zawiszą Garbów i 1:2 z Wilkami Wilków).

Dla przypomnienia biało-czarni zajmują po rundzie jesiennej 7. miejsce w ligowej tabeli z 18 oczkami na swoim koncie, na które złożyło się 4 zwycięstwa, 6 remisów i 2 porażki. Ich bilans bramkowy to 22 strzelone i 12 straconych goli.

Pamiętamy pierwszy mecz tego sezonu, w którym padł remis 1:1. Jak wiemy, Stacja to dość agresywny i ciężki przeciwnik, ale tym razem będziemy chcieli zgarnąć komplet punktów. Emocji na pewno nie zabraknie.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej 21 w Końskowoli. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy relację tekstową na żywo na profilu rezerw na Facebook’u.

Pary 14. kolejki

Niedziela, 20.03
GKS Abramów – Czarni 1947 Dęblin (godz. 15:00)
Gabaryty Dęblin – Legion Tomaszowice (godz. 14:30)
Zawisza Garbów – Orlęta Nowodwór (godz. 14:30)
Laskovia Baranów – Piekiełko Przykwa (godz. 15:00)
Wawel Wąwolnica – GSKS Leokadiów (godz. 14:30)
Powiślak II Końskowola – Stacja Nałęczów (godz. 14:00)

Pauza: Garbarnia II Kurów

Główny sponsor

Sponsor strategiczny

Sponsor techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt