Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Seniorzy / Zapowiedź 15. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1

Zapowiedź 15. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1

W sobotę 19 listopada pierwszy zespół Powiślaka Końskowola rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023. Podopieczni trenera Radosława Muszyńskiego zmierzą się na wyjeździe w ramach 15. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1 z Huraganem Międzyrzec Podlaski.

ANALIZA RYWALA

  • Po czternastu dotychczasowych meczach w rundzie zasadniczej podopieczni trenera Damiana Panka zajmują 2. miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów. Odnieśli 9 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki, przy czym strzelili 35 bramek, a stracili 12.
  • Nasi rywale to jeden z solidniejszych IV-ligowych zespołów. Aktualnie dzierżą fotel wicelidera i mają stratę zaledwie czterech punktów do Świdniczanki (w bezpośrednim pojedynku 1:1). W ostatniej kolejce zremisowali z rezerwami Motoru Lublin 1:1, natomiast wcześniej pokonali Bug Hanne 8:1, Opolanina Opole Lubelskie 3:1, czy Lewart Lubartów 3:0.

Dla przypomnienia w pierwszym starciu z Huraganem Powiślak przegrał 2:4. Wówczas bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Piasek i Kamil Warecki.

Niestety w zeszłym tygodniu żółto-niebiescy zremisowali z Orlętami Łuków 2:2, a walcząca o mistrzowską piątkę Stal Poniatowa zaskakująco pokonała Świdniczanke Świdnik 1:0. Taki obrót zdarzeń sprawił, że praktycznie w stu procentach znajdziemy się w grupie spadkowej. Pamiętajmy, że pełna zdobycz punktowa przechodzi z rundy zasadniczej do rundy finałowej, także liczy się każde zdobyte oczko. W najbliższą sobotę powalczymy zatem o punkty i postaramy się pozytywnie zakończyć piłkarską jesień.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 na stadionie przy ulicy Pszennej 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Za porozumieniem z Huraganem dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy transmisję na żywo na kanale YouTube (Powiślak TV). Mecz ten skomentuje dla Państwa kierownik naszej drużyny Bartłomiej Lewtak. Wynik będziemy również podawać na bieżąco na Facebook’u i Instagramie.

Pary 15. kolejki

Sobota, 19.11
Opolanin Opole Lubelskie – Świdniczanka Świdnik (godz. 12:00)
Lewart Lubartów – Motor II Lublin (godz. 13:00)
Huragan Międzyrzec Podlaski – Powiślak Końskowola (godz. 12:00)
Orlęta Łuków – Stal Poniatowa (godz. 11:00)

Niedziela, 20.11
Górnik II Łęczna – Bug Hanna (godz. 12:00)

Sponsor Główny

Sponsor strategiczny

Partner techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt