Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Rezerwy / Zapowiedź 21. kolejki Keeza klasy B, grupy 2

Zapowiedź 21. kolejki Keeza klasy B, grupy 2

W sobotę 14 maja czeka nas arcyciekawe widowisko. W hicie kolejki Powiślak II Końskowola podejmie przy własnej publiczności lidera Keeza klasy B, czyli Czarnych 1947 Dęblin.

Nasi przeciwnicy w osiemnastu meczach zdobyli 47 punktów, na które złożyło się 15 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka. Jedynym zespołem, który zdołał ich pokonać był GSKS Leokadiów (1:3). Podopieczni trenera Cezarego Adamskiego mogą pochwalić się także najlepszą ofensywą, jak również najszczelniejszą defensywą, bowiem ich bilans bramkowy to 73 strzelonych i zaledwie 7 straconych goli. Warto dodać, że w kadrze drużyny z Dęblina znajduje się aktualny król strzelców B-klasy Piotr Komosa, który ma na swoim koncie 19 trafień.

W jesiennej bezpośredniej potyczce rezerwy Powiślaka bezbramkowo zremisowały z Czarnymi po bardzo walecznym starciu. Możemy zapewnić, że tym razem emocji również nie zabraknie. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Patryka Kędre są mocno zmobilizowani i z pewnością będą chcieli zgarnąć komplet punktów, lecz czy to się uda? Tego dowiemy się już w sobotę

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej 21 w Końskowoli. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy relację tekstową na żywo na profilu rezerw na Facebook’u.

Pary 21. kolejki

Sobota, 14.05
Garbarnia II Kurów – Zawisza Garbów (godz. 16:00)
Powiślak II Końskowola – Czarni 1947 Dęblin (godz. 15:00)

Niedziela, 15.05
Laskovia Baranów – GKS Abramów (godz. 15:00)
Wawel Wąwolnica – Gabaryty Dęblin (godz. 15:00)
Legion Tomaszowice – Stacja Nałęczów (godz. 11:00)
GSKS Leokadiów – Orlęta Nowodwór (godz. 13:00)

Pauza: Piekiełko Przykwa

Główny sponsor

Sponsor strategiczny

Sponsor techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt