Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Seniorzy / Zapowiedź 22. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1

Zapowiedź 22. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1

W 22. kolejce Hummel IV ligi Powiślak Końskowola podejmie Lutnię Piszczac.

Przez trzy wiosenne mecze sytuacja żółto-niebieskich nieco się skomplikowała. Ulegliśmy Lubliniance, Opolaninowi i Lewartowi. Aktualnie zajmujemy 6. miejsce w tabeli, czyli premiujące awansem do grupy mistrzowskiej. By na nim pozostać musimy wygrać najbliższe spotkanie, a także liczyć na pozytywne dla nas rezultaty meczów innych drużyn.

Nasi przeciwnicy plasują się na jedenastej pozycji w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Odnieśli 3 zwycięstwa, 4 remisy i 13 porażek. W rundzie wiosennej pokonali 1:0 Włodawiankę Włodawa oraz zremisowali 1:1 z Orlętami Łuków. Ich bilans bramkowy to 17 strzelonych i 40 straconych goli. W jesiennym starciu zwycięsko wyszedł Powiślak, który pokonał Lutnię 2:1 po dublecie Jakuba Prylińskiego.

Podopieczni trenera Radosława Muszyńskiego są mocno zmotywowani. W tym meczu liczy się tylko zwycięstwo, także emocji z pewnością nie zabraknie.

Ze względu na zły stan murawy w Końskowoli spowodowany niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi spotkanie odbędzie się w niedzielę 10 kwietnia o godzinie 13:30 na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Hauke-Bosaka 1 w Puławach. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy transmisję na żywo na kanale YouTube (Powiślak TV). Wynik będziemy również podawać na bieżąco na Facebook’u i Instagramie.

Pary 22. kolejki

Sobota, 09.04
Sparta Rejowiec Fabryczny – Opolanin Opole Lubelskie (godz. 15:00)
Lublinianka Lublin – Lewart Lubartów (godz. 15:00)
POM Iskra Piotrowice – Huragan Międzyrzec Podlaski (godz. 15:00)
Orlęta Łuków – Motor II Lublin (godz. 15:00)
Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna (godz. 15:00)

Niedziela, 10.04
Powiślak Końskowola – Lutnia Piszczac (godz. 13:30)

Główny sponsor

Sponsor strategiczny

Sponsor techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt