Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Seniorzy / Zapowiedź 6. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1

Zapowiedź 6. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1

W sobotę 17 września Powiślak Końskowola podejmie w ramach 6. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1 drużynę Huraganu Międzyrzec Podlaski.

ANALIZA RYWALA

  • W sezonie 2021/2022 nasi przeciwnicy uplasowali się na 6. miejscu w tabeli grupy mistrzowskiej z dorobkiem 64 punktów, na które złożyło się 18 zwycięstw, 10 remisów i 6 porażek. Strzelili przy tym 65 bramek, a stracili 44. Warto również wspomnieć, że po rundzie zasadniczej zasiadali na fotelu lidera.
  • Okres przygotowawczy do bieżącego sezonu Huragan rozpoczął w pierwszym tygodniu lipca. W trakcie jego trwania rozegrał cztery sparingi. W trzech z nich wyszedł zwycięsko (3:2 i 2:1 z Podlasiem Biała Podlaska oraz 1:0 z Mazovią II Mińsk Mazowiecki) oraz raz uznał wyższość rywala (1:2 z Orlętami Radzyń Podlaski).
  • W letnim oknie transferowym kadra drużyny z Międzyrzeca Podlaskiego została solidnie przebudowana. Odeszło aż 9 zawodników, których miejsce zajęło 9 nowych piłkarzy. Pozyskani zawodnicy w dużej mierze przyszli z III-ligowego Podlasia Biała Podlaska, ale również miały miejsce transfery z ligi słowackiej i Stali II Mielec.
  • W pięciu pierwszych meczach w sezonie 2022/2023 podopieczni trenera Damiana Panka odnieśli trzy zwycięstwa (2:1 z Górnikiem II Łęczna, 6:0 z Bugiem Hanna i 2:0 z Motorem II Lublin), remis (0:0 z Lewartem Lubartów) oraz porażkę (1:3 z Opolaninem Opole Lubelskie).

Jak wiemy pojedynki z Huraganem nigdy nie były dla nas łatwe. W dwóch ostatnich starciach odnieśliśmy dwie porażki – kolejno 1:5 i 1:2. Nadchodzący mecz z pewnością zapowiada się emocjonująco, ale czy tym razem uda nam się przerwać złą passę? Tego dowiemy się już niebawem.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej 21 w Końskowoli. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy transmisję na żywo na kanale YouTube (Powiślak TV). Mecz ten skomentują dla Państwa Rafał Banaszek i Bartłomiej Lewtak. Wynik będziemy również podawać na bieżąco na Facebook’u i Instagramie.

Pary 6. kolejki

Sobota, 17.09
Świdniczanka Świdnik – Opolanin Opole Lubelskie (godz. 16:00)
Bug Hanna – Górnik II Łęczna (godz. 16:00)
Powiślak Końskowola – Huragan Międzyrzec Podlaski (godz. 15:00)

Niedziela, 18.09
Motor II Lublin – Lewart Lubartów (godz. 15:00)
Stal Poniatowa – Orlęta Łuków (godz. 16:00)

Sponsor Główny

Sponsor strategiczny

Partner techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt