Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Rezerwy / Zapowiedź 7. kolejki A-klasy, grupy 2

Zapowiedź 7. kolejki A-klasy, grupy 2

W niedzielę 2 października Powiślak II Końskowola zmierzy się w ramach 7. kolejki A-klasy, grupy 2 z Mazowszem Stężyca.

ANALIZA RYWALA

  • Nasi przeciwnicy zajęli w ubiegłym sezonie 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów. W 26 meczach odnieśli 7 zwycięstw, 3 remisy i 16 porażek, przy czym strzelili 42 bramki, a stracili 64.
  • Okres przygotowawczy do bieżącego sezonu Mazowsze rozpoczęło 18 lipca. W trakcie jego trwania rozegrało sparing z KS-em Magnuszew, któremu ulegli 1:2 oraz spotkanie pucharowe z GLKS-em Michów, które zakończyło się po rzutach karnych na korzyść drużyny z Michowa (w regulaminowym czasie gry widniał wynik 1:1).
  • W sześciu dotychczasowych meczach w sezonie 2022/2023 zespół prowadzony przez trenera Marcina Gajdzińskiego odniósł zwycięstwo, remis i cztery porażki co pozwoliło im na zajęcie 12. miejsca w tabeli. W ubiegłej kolejce ulegli Serokomli Janowiec 2:6.

Nadchodzący pojedynek (podobnie jak pięć z sześciu ostatnich w obecnym sezonie) będzie pierwszym oficjalnym meczem pomiędzy rezerwami Powiślaka a Mazowszem w historii. Jeśli jednak cofniemy się w czasie do sezonu 2011/2012 to w formie ciekawostki możemy przytoczyć dwa ostatnie wyniki pierwszego zespołu Powiślaka. Wówczas ekipa z Końskowoli zremisowała z Mazowszem 0:0 oraz uległa 0:1.

Podopieczni trenera Artura Sułka aktualnie plasują się na 3. lokacie z dorobkiem 13 oczek co jest naprawdę zaskakująco dobrym wynikiem. Z pewnością będziemy chcieli podtrzymać dobrą passę, zatem zapowiada się ciekawy pojedynek.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Podwale 4a w Stężycy. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy relację tekstową na żywo na klubowym profilu na Twitterze. Wynik będziemy również podawać na bieżąco na Facebook’u rezerw.

Pary 7. kolejki

Sobota, 01.10
Garbarnia Kurów – Serokomla Janowiec (godz. 11:00)
Czarni 1947 Dęblin – BKS Bogucin (godz. 16:00)

Niedziela, 02.10
Orły Kazimierz Dolny – Hetman Gołąb (godz. 15:00)
Amator Rososz-Leopoldów – Draco Kowala (godz. 15:30)
Wilki Wilków – Wodniak Piotrawin-Łaziska (godz. 15:00)
Mazowsze Stężyca – Powiślak II Końskowola (godz. 16:00)
GLKS Michów – Żyrzyniak Żyrzyn (godz. 12:00)

Sponsor Główny

Sponsor strategiczny

Partner techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt